Realizacje

Apartamenty Wiosenna

Dwa 3-kondygnacyjne budynki mieszkaniowe o metrażu od 40 m2 do 85 m2 zostały oddane do użytku w 2019r. Znajdują się w Knurowie, przy ulicy Wiosennej.

Domy w zabudowie szeregowej

Pojedynczy szereg utworzony z 6 domów w naszym flagowym projekcie. Dwie kondygnacje, 4 pokoje, 120m2 powierzchni każdy z segmentów. Budynek znajduje się w Knurowie przy ulicy Wolności. Klucze zostały przekazane nowym właścicielom w 2019r.

I etap Osiedle Sowia

Domy szeregowe w nowoczesnej architekturze, 5 pokojowe, dwukondygnacyjne o metrażu wynoszącym 125 m2 . Zauważyć je można na ulicy Sowiej w Katowicach gdzie obecnie prowadzimy budowę II etapu.

I etap szeregów Tarnogórska

Domy szeregowe w nowoczesnej architekturze, 5 pokojowe, dwukondygnacyjne o metrażu wynoszącym 125 m2 . Zauważyć je można przy ulicy Tarnogórskiej w Gliwicach gdzie obecnie prowadzimy budowę III etapu.

Osiedle Stokrotki

Osiedle zlokalizowane pomiędzy ulicą Wolności a Stokrotki. Składa się z 4 szeregów domów oraz 2 piętrowych budynków 4 – mieszkaniowych, każde z własnym ogródkiem. Klucze przekazaliśmy w 2017 roku. 

Osiedle Wolności

Osiedle zlokalizowane pomiędzy ulicą Wolności a Stokrotki. Składa się z 3 szeregów domów oraz 3 piętrowych budynków 4 – mieszkaniowych, każde z własnym ogródkiem. Klucze przekazaliśmy w 2015 roku.

II etap szeregów Tarnogórska

Pojedynczy szereg utworzony z 4 domów w naszym flagowym projekcie. Dwie kondygnacje, 4 pokoje, 120m2 powierzchni każdy z segmentów. Budynek znajduje się w Gliwicach przy ulicy Tarnogórskiej, gdzie obecnie realizujemy wznoszenie III etapu. Klucze zostały przekazane nowym właścicielom w 2019r.

biuro@arcus.net.pl

508 608 560

facebook.com/ArcusDeweloper